Duckie Deck Collection

Duckie Deck Collection je aplikací pro děti, která v sobě skrývá 6 různých aktivit. Některé z nich mají vzdělávací potenciál, jiné jsou veskrze hravé.

Velice dobré nápady a koncepty ukrývají aktivity, kde dítě vybírá, co je potravou pro různá zvířata, nebo aktivita, kde lze “sklidit” různé druhy ovoce nebo zeleniny a odhalit, zda ukrývají pecku, jádřinec apod. Ostatní aktivity jsou jen hravé – virtuální uklízení různých místností v bytě nebo jakési odhalování strašidel ve tmě… Obrazovka nejdřív nabídne vcelku strašidelnou siluetu “bubáka” ve tmě a po najití světla a jeho rozsvícení je dítěti odhaleno, že za siluetou se skrývá jen veselá a hodná potvůrka. Tento koncept je velice nápaditý a může napomoci při společném povídání si o dětském strachu (ze tmy, neznámého apod.).

Jedinou, ale vcelku významnou nevýhodou aplikace je, že je designována spíše pro společné použití s rodičem – pro dosažení edukačního potenciálu je třeba toho dítěti hodně dovysvětlit a vést ho. Navíc jednotlivé aktivity lze hrát “donekonečna”,  pokud se přes systémové tlačítko dítě nepřeklikne zpět na hlavní obrazovku. Tam ale navíc designer nabízí další aplikace s přímým prolinkem na online obchod. Při společné hře tyto nedostatky vcelku jednoduše odladíte a aplikace může velice dobře sloužit.

Podívejte se na oficiální video:

 • Učení
  3
 • Propojení s
  každodenním životem
  4
 • Kreativita
  dve
 • Podpora
  dve

Doporučený věk:  2 – 5

Operační systém: iOS (minimálně 6.0), Android (minimálně 2.3)

Velikost: 78,9MB (iOS), 39MB (Android)

Cena: 72,50Kč

Hodnocená verze: 1.4.6

imagesSMARTdudlík je nezisková iniciativa, používáním našich linků na iTunes a Microsoft Store nám pomůžete získat malé procento z ceny aplikace.
Děkujeme Vám za podporu!

google-play    itunes-app-store-logo

Proces hodnocení je detailně popsán v článku Hodnocení aplikací pro děti

Pokud se Vám článek líbil, poděkujte nám jeho sdílením

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *