Duckie Deck Homemade Orchestra

Duckie Deck Homemade Orchestra je velice povedenou platformou, kde si děti mohou hravou formou vyzkoušet tvorbu nejrůznějších zvuků a jejich kombinací.

Aplikace nabízí dva základní módy – průzkumnický a hrací. V tom průzkumnickém aplikace představuje  12 různých zvuků, se kterými lze experimentovat. Obrovskou výhodou je, že všechny zvuky může dítě jednoduše reprodukovat ve svém běžném životě: od tleskání, podupávání, přes klepání dřevěných kostiček, cinkání skleniček naplněných různým množstvím vody, trhání papíru, až např. k hraní na hřeben. V hracím módu pak lze tyto zvuky kombinovat a vytvářet rytmické melodie.

Aplikace má velice líbivý design a děti jistě ocení možnost volné hry. Hru lze nejlépe využít s kamarády nebo s rodičem, kdy můžete společně prozkoumávat, jak vám tyto věci zní doma. Tato část je důležitá i proto, že aplikace má pouze animovaný design a pro efektivní učení je obecně účinnější, když dítě vidí věci v reálu nebo alespoň ve fotografické podobě.

Podívejte se na oficiální video:

 • Učení
  3
 • Propojení s
  každodenním životem
  4
 • Kreativita
  5ka
 • Podpora
  3

Doporučený věk:  2 – 5

Operační systém: iOS (minimálně 6.0), Android (minimálně 4.0)

Velikost: 26MB (iOS), 27MB (Android)

Cena: 72,50Kč

Hodnocená verze: 1.0

imagesSMARTdudlík je nezisková iniciativa, používáním našich linků na iTunes a Microsoft Store nám pomůžete získat malé procento z ceny aplikace.
Děkujeme Vám za podporu!

google-play    itunes-app-store-logo

Proces hodnocení je detailně popsán v článku Hodnocení aplikací pro děti

Pokud se Vám článek líbil, poděkujte nám jeho sdílením

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *